dividerآخبار و مقالات
آخبار و مقالات
نام گروه :  

شرکت Apium Additive Technologies در کارلسروهه آلمان، از اضافه شدن ماده پلی پروپیلن به سبد محصولات این شرکت برای استفاده در پرینترهای سه بعدی خبر داده است. 

یک شرکت تحقیقاتی آمریکایی، متخصص در تکنولوژی ساخت افزایش، گزارشی درباره رشد چاپ سه بعدی سرامیک در ده سال آینده منتشر کرده‌اند. بر اساس این گزارش انتظار می رود که چاپ سه بعدی سرامیک بتواند ظرف 10 سال آینده، درآمد 3.6 میلیارد دلار در سراسر جهان تولید کند. 

اولین مشعل توربین گازی با تکنولوژی ساخت افزایشی فلزات Laser Powder Bed Fusion  توسط شرکت Siemens ساخته شد. این مشعل می تواند بیش از 8000 ساعت کار کند. 

توانمندسازی دبیران در حوزه چاپ سه‌بعدی یکی از اقداماتی است که می‌تواند در به کارگیری این فناوری در سطح مدارس کشور و افزایش آگاهی دانش‌آموزان تاثیرگذار باشد.

بزرگترین پرینتر رومیزی با روش SLA توسط شرکت Peopoly با نام Peopoly Moai 200 در TCT Show 2018 رونمایی شد.

تعداد آیتم در صفحه :
عضویت در خبرنامه

دومین رویداد چاپ سه بعدی ایران IRAN 3D SHOW 2018 در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه سال  1397در سطح ملی و با هدف ارزیابی و تجمیع ظرفیت­های فعلی داخلی و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه، با مدیریت ستاد توسعه فناوری­های مواد و ساخت پیشرفته در سه محور در تهران برگزار خواهد شد. با توجه به روند رو به رشد این فناوری در کشور و همچنین توجه بخش­های دانشگاهی و تحقیقاتی به این موضوع، در رویداد امسال علاوه بر بخش نمایشگاه که به حضور فعالان صنعتی، تحقیقاتی و حتی دانشگاهی تخصیص داده می­شود، بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز به رویداد اضافه شده است. در این بخش دانشجویان، اساتید، محققان و صنعت­گران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود می­پردازند.

© تمامی حقوق برای شرکت 3dshow محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک