dividerدرباره رویداد
درباره رویداد
درباره رویداد

 معرفی رویداد

رویداد «ایران تری دی شو»  (IRAN 3D SHOW)به عنوان رویدادی سالانه و به منظور ارزیابی چاپگرهای سه بعدی داخلی و خدمات چاپ سه بعدی در داخل کشور می تواند نقش مهمی ایفا کند.  این رویداد می تواند به عنوان ویترین چاپ سه بعدی ایران به بازار جهانی عمل نماید و همچنین مشتریان داخلی را مجاب به استفاده از کالای ایرانی کند و رابطه مشتریان و تولیدکنندگان داخلی را تسهیل بخشد. هدف از برگزاری رویداد معرفی استارت آپ های فعال در زمینه چاپ سه بعدی در  کشور به صنایع و مشتریان ایرانی و تسهیل ورود کسب و کارهای پرینت سه بعدی ایران در بازار منطقه­ ای و جهانی است. اولین رویداد چاپ سه بعدی ایران در اردیبهشت ماه 1396 در تهران و در محل سالن اجلاس سران برگزار شد.

دومین رویداد چاپ سه بعدی ایران IRAN 3D SHOW 2018 در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه سال  1397در سطح ملی و با هدف ارزیابی و تجمیع ظرفیت­ های فعلی داخلی و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه، با مدیریت ستاد توسعه فناوری­ های مواد و ساخت پیشرفته در سه محور در تهران برگزار شد. با توجه به روند رو به رشد این فناوری در کشور و همچنین توجه بخش­ های دانشگاهی و تحقیقاتی به این موضوع، در رویداد امسال علاوه بر بخش نمایشگاه که به حضور فعالان صنعتی، تحقیقاتی و حتی دانشگاهی تخصیص داده شد، بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز به رویداد اضافه شده است. در این بخش دانشجویان، اساتید، محققان و صنعت­گران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود پرداختند. همچنین در کنار این رویداد سخنرانی های کلیدی توسط صاحب نظران داخلی و خارجی این حوزه ارائه شد. علاوه بر آن مسابقه چاپ سه بعدی برای دبیران و دانش‌آموزان و دانشجویان همزمان با دومین رویداد جامع ساخت افزایشی ایران برگزار گردید.

 

محورهای نخستین کنفرانس تخصصی ساخت افزایشی:

  • فناوری های ساخت افزایشی
  • مواد اولیه: فرایندهای تولید و مشخصه­ یابی
  • بهینه سازی طراحی 
  • بهینه سازی و کنترل فرایند
  • شبیه­ سازی و مدل سازی
  • توسعه و بهینه­ سازی نرم­ افزاری
  • فرایندهای تکمیلی 
  • کاربردها (خانگی، صنعتی، زیستی، پزشکی، تزئینی)
  • مدل های کسب و کار، جنبه های اقتصادی و اجتماعی
  • تجربیات، مطالعات موردی و گزارش های صنعتی

 

تاریخ های مهم

   آخرین مهلت دریافت مقالات

30 آبان

   اعلام نتایج داوری

30 آبان

   پایان مهلت ثبت نام در بخش کنفرانس و نمایشگاه

7 آذر

   برگزاری رویداد

14 تا 16 آذر

 

   

عضویت در خبرنامه

دومین رویداد چاپ سه بعدی ایران IRAN 3D SHOW 2018 در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه سال  1397در سطح ملی و با هدف ارزیابی و تجمیع ظرفیت­های فعلی داخلی و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه، با مدیریت ستاد توسعه فناوری­های مواد و ساخت پیشرفته در سه محور در تهران برگزار خواهد شد. با توجه به روند رو به رشد این فناوری در کشور و همچنین توجه بخش­های دانشگاهی و تحقیقاتی به این موضوع، در رویداد امسال علاوه بر بخش نمایشگاه که به حضور فعالان صنعتی، تحقیقاتی و حتی دانشگاهی تخصیص داده می­شود، بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز به رویداد اضافه شده است. در این بخش دانشجویان، اساتید، محققان و صنعت­گران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود می­پردازند.

© تمامی حقوق برای شرکت 3dshow محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک