dividerآخبار و مقالاتdividerاعلام همکاری مرکز بین المللی ساخت افزایشی ASTM و شرکت NAMIC در سنگاپور
اعلام همکاری مرکز بین المللی ساخت افزایشی ASTM و شرکت NAMIC در سنگاپور

اخیرا، رئیس استاندارد جهانی ASTM International رسما اعلام کرد که یک شریک جدید، گروه نوآوری های ملی ساخت افزایشی سنگاپور (NAMIC) برای مرکز ساخت افزایشی خود اعلام کرد. شرکای بنیانگذار این مرکز عبارتند از دانشگاه آبرن، ناسا، نوآور فن آوری تولید EWI و مرکز تکنولوژی تولید بریتانیا است. NAMIC و موسسه ملی تحقیقات حمل و نقل هوایی (NIAR) اولین دو شریک استراتژیک  این مجموعه هستند. VAMIC یک مرکز تحقیق و توسعه و فعالیت های مرتبط با آن، برای منطقه آسیا-اقیانوس آرام است؛ همچنین در آن به میزان 2 میلیون دلار (دلار سنگاپور) را برای دو سال اول سرمایه گذاری کرده‌اند.

دکتر Ho Chaw Sing مدیر عامل شرکت NAMIC و دکتر محسن سیفی مدیر برنامه ساخت افزایشی بین المللی ASTM، یک بیانیه مشارکت راهبردی را در نشست ساخت افزایشی جهانی NAMIC امضا کردند. همکاری NAMIC و ASTM International برای اولین بار در آسیا است. حمایت کردن از فعالیت های تحقیق و توسعه و استادندارد سازی، به روند پیشرفت تکنولوژی ساخت افزایشی در بخش های پیشرو در سنگاپور مانند هوافضا، دریایی و نیز ساخت و ساز کمک می کند. مطالب بیشتر در لینک

عضویت در خبرنامه

دومین رویداد چاپ سه بعدی ایران IRAN 3D SHOW 2018 در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه سال  1397در سطح ملی و با هدف ارزیابی و تجمیع ظرفیت­های فعلی داخلی و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه، با مدیریت ستاد توسعه فناوری­های مواد و ساخت پیشرفته در سه محور در تهران برگزار خواهد شد. با توجه به روند رو به رشد این فناوری در کشور و همچنین توجه بخش­های دانشگاهی و تحقیقاتی به این موضوع، در رویداد امسال علاوه بر بخش نمایشگاه که به حضور فعالان صنعتی، تحقیقاتی و حتی دانشگاهی تخصیص داده می­شود، بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز به رویداد اضافه شده است. در این بخش دانشجویان، اساتید، محققان و صنعت­گران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود می­پردازند.

© تمامی حقوق برای شرکت 3dshow محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک