dividerآخبار و مقالاتdividerبرگزاری دومین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی ایران
برگزاری دومین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی ایران

دومین رویداد جامع ساخت افزایشی ایران در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه در باغ کتاب تهران برگزار گردید. این رویداد بزرگترین گردهمایی علمی صنعتی ارزش آفرینان فعالان ساخت افزایشی است، که شامل بخش های، نمایشگاه چاپ سه بعدی، نخستین کنفرانس تخصصی فناوری های ساخت افزایشی و مسابقات ملی دانشجوی، دانش آموزی و دبیران است.

در بخش نمایشگاهی امسال تعداد 25 شرکت، دانشگاه و مرکز تحقیقاتی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند. چنین نمایشگاهی می تواند مکان مناسبی برای معرفی شرکت ها، گروه های تحقیقاتی و استارتاپ های فعال در حوزه چاپ سه بعدی به صنایع و مشتریان باشد. و زمینه رشد سریع صنعت ساخت افزایشی و تسهیل ورود کسب کارهای چاپ سه بعدی ایران در بازار منطقه ای و جهانی را فراهم کند.

 

 

شرکت ها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی حاضر در بخش نمایشگاهی دومین رویداد جامع ساخت افزایشی

برنا نوآوران پویا

پرمان شاپ

پرینت سه بعدی آی دیزاین

پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی

پیشگامان صنعت رایبد

چاپ سه بعدی رُز

دانش اندیش رانا

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

ستاد لیزر، فتونیک مواد و ساخت پیشرفته

صنایع نورا لایه نگار

طراحان صنعت پارسا کیا

طراحان صنعت پرشیا

فن آوران فضای سه بعدی

کیسان صنعت ایرانیان

متالوژی پودر خراسان

موسسه ساخت افزایشی

نامگان

نما گستر دیاکو راد(سهامی خاص)

Chobin 3D

medDream

ProtoLabs3D

YS Filament

zxprinter3d

3DFAST

3DRooz(رسانه بین المللی چاپ سه بعدی)

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

دومین رویداد چاپ سه بعدی ایران IRAN 3D SHOW 2018 در تاریخ 14 تا 16 آذر ماه سال  1397در سطح ملی و با هدف ارزیابی و تجمیع ظرفیت­های فعلی داخلی و ایجاد ارتباط بین فعالان این حوزه، با مدیریت ستاد توسعه فناوری­های مواد و ساخت پیشرفته در سه محور در تهران برگزار خواهد شد. با توجه به روند رو به رشد این فناوری در کشور و همچنین توجه بخش­های دانشگاهی و تحقیقاتی به این موضوع، در رویداد امسال علاوه بر بخش نمایشگاه که به حضور فعالان صنعتی، تحقیقاتی و حتی دانشگاهی تخصیص داده می­شود، بخش کنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی نیز به رویداد اضافه شده است. در این بخش دانشجویان، اساتید، محققان و صنعت­گران به ارائه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود می­پردازند.

© تمامی حقوق برای شرکت 3dshow محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک